DronSuper

50% ZNIŻKI: przy płatności przy odbiorze

Pierwszy profesjonalny dron z technologią Easy Fly, który jest łatwy w pilotażu nawet bez doświadczenia

Nadaje się również dla dzieci i młodzieży dzięki czujnikom zapobiegającym blokowaniu się i upadkowi oraz stabilizatorowi lotu

4 sztuk pozostało na rabacie

Dzisiaj z 50% zniżką jeszcze przez krótki czas

375 zł

zamiast 749,00 zł

✅ Szybka dostawa w ciągu 2-3 dni
✅ Brak zaliczki
✅ Płatność przy odbiorze

Pierwszy profesjonalny dron, który daje swobodę latania, robienia zdjęć i filmów nawet bez bycia ekspertem. Idealny również dla dzieci i najmłodszych.

Jego sekretem jest specjalna technologia Easy Fly z 6-osiowym żyroskopem stabilizującym lot oraz czujnikami antykolizyjnymi i antyspadkowymi, dzięki którym każdy może łatwo sterować dronem.

Używany przez Polaków do robienia zdjęć i filmów w wysokiej rozdzielczości oraz dobrej zabawy przy lataniu dronem.

Polecany przez naszych klientów!
Aż 98,7% klientów oceniło ten zakup z najwyższą możliwą oceną

PRZEGLĄDY

Elzbieta Bagiń***

"Podarowaliśmy go naszemu synowi, który go uwielbia i my też. Bardzo dobra jakość obrazu i bardzo łatwa obsługa. Naprawdę dobry zakup."

Jacek Szyma***

"Jako mój pierwszy dron myślałem, że będzie trudno nim latać, w rzeczywistości jest to bardzo łatwe. Daje dużo frajdy i robi świetne zdjęcia i filmy."

Marek Wiśnie***

"Ten dron jest spektakularny. Bardzo dobra jakość materiałów, bardzo łatwe sterowanie i niesamowita stabilność. Mnóstwo akcesoriów w zestawie."

Krzysztof Kraw***

"Miał dotrzeć we wtorek, a dotarł w środę, poza tym jestem naprawdę zadowolony. Świetny dron i bardzo wygodne etui oraz wszystkie akcesoria."

POTWIERDZONE

Dzisiaj z 50% zniżką jeszcze przez krótki czas

375 zł

zamiast 749,00 zł

✅ Szybka dostawa w ciągu 2-3 dni
✅ Brak zaliczki
✅ Płatność przy odbiorze

4 sztuk pozostało na rabacie

Wewnątrz opakowania znajdziesz kartkę z wszystkimi naszymi danymi kontaktowymi, abyś mógł się z nami skontaktować w celu uzyskania jakichkolwiek informacji.

Wypełnij poniższe zamówienie, aby zamówić je z 50% ZNIŻKĄ

Płatność przy odbiorze i szybka dostawa w 2-3 dni.  JAK KURIER MOŻE SIĘ Z TOBĄ SKONTAKTOWAĆ?


  GDZIE CHCESZ OTRZYMAĆ SWOJE ZAMÓWIENIE?

  Aktywna zniżka: Tylko dzisiaj 375 zł


  Najczęściej zadawane pytania

  Jak go kupić?

  To takie proste, wystarczy wypełnić formularz zamówienia, a przedstawiciel firmy skontaktuje się z Państwem, aby odpowiedzieć na pytania i potwierdzić wysyłkę.

  Czy mogę zapłacić przy odbiorze?

  Tak, dla Twojej wygody i bezpieczeństwa oferujemy Płatność przy odbiorze, możesz zapłacić bezpośrednio kurierowi, gdy dotrze do Twojego domu.

  Jakie są czasy wysyłki?

  Zazwyczaj kurier dostarcza towar w ciągu 2-3 dni roboczych

  Copyright © 2023

  Zastrzeżenie: Produkty polecane na tej stronie są sprzedawane w ramach powiązania, więc ta strona nie jest ani producentem, ani oficjalnym sprzedawcą każdego produktu, który znajdziesz na naszej stronie. Dlatego w przypadku jakichkolwiek wniosków o refundację lub innych problemów z produktami zakupionymi za pośrednictwem tej strony, należy zawsze odwoływać się do oficjalnego sprzedawcy. Zawsze będziemy dostępni, aby pomóc i wspierać Cię.

  Produkty są recenzowane w celach informacyjnych: w żaden sposób nie możemy zagwarantować określonych wyników, szanse powodzenia każdego wyniku różnią się w zależności od klienta. Ten blog nie stanowi gazety, ponieważ jest aktualizowany bez żadnej okresowości. Nie może być zatem uznany za produkt redakcyjny w rozumieniu ustawy nr 62 z 7.03.2001. Niektóre zdjęcia na tym blogu zostały znalezione w sieci, jeśli uważasz, że mogą one naruszać Twoje prawa, poinformuj nas o tym, a zostaną one niezwłocznie usunięte.

  Privacy Policy | Polityka cookies | Regulamin

  Płatność przy odbiorze i szybka dostawa w ciągu 2-3 dni