DronsSuper

50% ATLAIDE: Maksājums ar piegādi

Pirmais profesionālais drons ar Easy Fly tehnoloģiju, kuru ir viegli vadīt arī bez pieredzes

Piemērots arī bērniem un jauniešiem, pateicoties pretapstāšanās un pretkritiena sensoriem un lidojuma stabilizatoram

Atlaidē atlikuši 4 gabali

50% atlaide joprojām ir spēkā uz īsu laiku

99 €

nevis 199,00 €

✅ Ātra piegāde 2-3 dienu laikā
✅ Nav avansa maksājuma
✅ Maksājums pēc piegādes

Pirmais profesionālais drons, kas ļauj brīvi lidot, fotografēt un filmēt, pat neesot ekspertam. Ideāli piemērots arī bērniem un bērniem.

Tā noslēpums ir īpašā Easy Fly tehnoloģija ar 6 asu žiroskopu, kas stabilizē lidojumu, un pretkļūšanas un pretkritiena sensori, kas ļauj ikvienam viegli vadīt dronu.

Latvijas iedzīvotāji to izmanto, lai uzņemtu augstas izšķirtspējas fotoattēlus un videoklipus un jautri pavadītu laiku, lidojot ar d

ATKLĀDI

Olga Berzina

"Mēs to uzdāvinājām dēlam, kuram tā ļoti patīk, un mums arī. Ļoti laba attēla kvalitāte un ļoti vienkārša lietošana. Ļoti labs pirkums"

Viktors Balode

"Tā kā tas ir mans pirmais drons, es domāju, ka to būs grūti vadīt, taču patiesībā tas ir ļoti vienkārši. Daudz jautrības un uzņem lieliskas fotogrāfijas un video."

Andris Kalnins

"Šis drons ir iespaidīgs. Ļoti labas kvalitātes materiāli, ļoti viegli vadāms un neticami stabils. Komplektā ir daudz piederumu." 

Edgars Vanaga

"To vajadzēja saņemt otrdien, un tas ieradās trešdien, izņemot to, ka es esmu patiešām apmierināts. Lielisks drons un ļoti ērts apvalks un visi piederumi."

AFFRECTED

50% atlaide joprojām ir spēkā uz īsu laiku

99 €

nevis 99,00 €

✅ Ātra piegāde 2-3 dienu laikā
✅ Nav avansa maksājuma
✅ Maksājums pēc piegādes

Atlaidē atlikuši 4 gabali

Iepakojuma iekšpusē atradīsiet kartīti ar visu mūsu kontaktinformāciju, lai jūs varētu sazināties ar mums un saņemt jebkādu nepieciešamo informāciju

Pabeidziet savu pasūtījumu zemāk, lai saņemtu to ar 50% ATLAIDI

Maksājums par piegādi un ātra piegāde 2-3 dienu laikā  KĀ KURJERS VAR AR JUMS SAZINĀTIES?  KUR VĒLATIES SAŅEMT PASŪTĪJUMU?

  Aktīvā atlaide: Šodien tikai €99

  Biežāk uzdotie jautājumi

  Kā to iegādāties?

  Tas ir ļoti vienkārši – vienkārši aizpildiet pasūtījuma veidlapu, un ar jums sazināsies uzņēmuma pārstāvis, lai atbildētu uz jūsu jautājumiem un apstiprinātu sūtījumu.

  Vai es varu samaksāt par piegādi?

  Jā, jūsu ērtībai un drošībai mēs piedāvājam apmaksu ar piegādi, jūs varat samaksāt tieši kurjeram, kad viņš ierodas jūsu mājās.

  Kāds ir piegādes laiks?

  Parasti kurjers piegādā 2-3 darba dienu laikā.

  All Rights Reserved - Visas Tiesības Aizsargātas - Copyright 2023
  Saldi Spaziali Srl - P.IVA: 04308570404 - Viale Bovio 430 - Cesena - FC - 47521 - Italy

  This Website is not a part of Facebook or Facebook Inc., TikTok or Google. Additionally, this site is NOT endorsed by Facebook, TikTok or Google in any way. Facebook is a trademark of Facebook Inc.

  Šī vietne nav daļa no Facebook vai Facebook Inc., vai TikTok, vai Google. Turklāt šo vietni nekādā veidā NAV atbalstījis Facebook, TikTok vai Google. Facebook ir Facebook, Inc. reģistrēta preču zīme.

  Maksājums par piegādi un ātra piegāde 2-3 dienu laikā