HydroSuper

50% ZNIŻKI: przy płatności przy odbiorze

Nowa profesjonalna myjka wysokociśnieniowa, która czyści, szoruje, podlewa i myje bez podłączenia do prądu i wody

Idealna do mycia samochodów, motocykli, rowerów, kamperów, podłóg, płytek, zasłon, podlewania, podjazdów i ogrodzeń.

4 sztuk pozostało na rabacie

Dzisiaj z 50% zniżką jeszcze przez krótki czas

375 zł

zamiast 749,00 zł

✅ Szybka dostawa w ciągu 2-3 dni
✅ Brak zaliczki
✅ Płatność przy odbiorze

Nowa myjka wysokociśnieniowa, która daje swobodę czyszczenia, odkamieniania, nawadniania bez wydawania pieniędzy na mycie lub wzywanie firmy sprzątającej.

Jej sekretem jest specjalny silnik wysokociśnieniowy X-Power, który pozwala usunąć nawet najbardziej uporczywy brud i kamień bez marnowania godzin.

Używany przez Polaków do szybkiego i skutecznego czyszczenia przy jednoczesnej oszczędności czasu i pieniędzy.

Polecany przez naszych klientów!
Aż 98,7% klientów oceniło ten zakup z najwyższą możliwą oceną

PRZEGLĄDY

Marek Bagiń***

"Myjka ciśnieniowa dotarła z 1-dniowym opóźnieniem, ale produkt jest naprawdę super, przekracza wszelkie oczekiwania. Naprawdę bardzo mocna."

Krzysztof Szyma***

"W krótkim czasie umyłem samochód idealnie, bateria trzyma długo. Nie spodziewałem się świetnych osiągów, ale musiałem zmienić zdanie.."

Elzbieta Wiśnie***

"Zamówiłem tę przenośną myjkę ciśnieniową, aby wyczyścić zewnętrzną ścianę mojego domu, na której utworzył się brud, mech i chwasty. Rezultat jest naprawdę zadowalający, jak widać na zdjęciach."

Jacek Kraw***

"Bardzo przydatny, używam go do czyszczenia tarasów, parapetów i okien. Świetny produkt z wieloma akcesoriami, gorąco polecam."

POTWIERDZONE

Dzisiaj z 50% zniżką jeszcze przez krótki czas

375 zł

zamiast 749,00 zł

✅ Szybka dostawa w ciągu 2-3 dni
✅ Brak zaliczki
✅ Płatność przy odbiorze

4 sztuk pozostało na rabacie

Wewnątrz opakowania znajdziesz kartkę z wszystkimi naszymi danymi kontaktowymi, abyś mógł się z nami skontaktować w celu uzyskania jakichkolwiek informacji.

Wypełnij poniższe zamówienie, aby zamówić je z 50% ZNIŻKĄ

Płatność przy odbiorze i szybka dostawa w 2-3 dni.  JAK KURIER MOŻE SIĘ Z TOBĄ SKONTAKTOWAĆ?


  GDZIE CHCESZ OTRZYMAĆ SWOJE ZAMÓWIENIE?

  Aktywna zniżka: Tylko dzisiaj 375 zł


  Najczęściej zadawane pytania

  Jak go kupić?

  To takie proste, wystarczy wypełnić formularz zamówienia, a przedstawiciel firmy skontaktuje się z Państwem, aby odpowiedzieć na pytania i potwierdzić wysyłkę.

  Czy mogę zapłacić przy odbiorze?

  Tak, dla Twojej wygody i bezpieczeństwa oferujemy Płatność przy odbiorze, możesz zapłacić bezpośrednio kurierowi, gdy dotrze do Twojego domu.

  Jakie są czasy wysyłki?

  Zazwyczaj kurier dostarcza towar w ciągu 2-3 dni roboczych

  Copyright © 2023

  Zastrzeżenie: Produkty polecane na tej stronie są sprzedawane w ramach powiązania, więc ta strona nie jest ani producentem, ani oficjalnym sprzedawcą każdego produktu, który znajdziesz na naszej stronie. Dlatego w przypadku jakichkolwiek wniosków o refundację lub innych problemów z produktami zakupionymi za pośrednictwem tej strony, należy zawsze odwoływać się do oficjalnego sprzedawcy. Zawsze będziemy dostępni, aby pomóc i wspierać Cię.

  Produkty są recenzowane w celach informacyjnych: w żaden sposób nie możemy zagwarantować określonych wyników, szanse powodzenia każdego wyniku różnią się w zależności od klienta. Ten blog nie stanowi gazety, ponieważ jest aktualizowany bez żadnej okresowości. Nie może być zatem uznany za produkt redakcyjny w rozumieniu ustawy nr 62 z 7.03.2001. Niektóre zdjęcia na tym blogu zostały znalezione w sieci, jeśli uważasz, że mogą one naruszać Twoje prawa, poinformuj nas o tym, a zostaną one niezwłocznie usunięte.

  Privacy Policy | Polityka cookies | Regulamin

  Płatność przy odbiorze i szybka dostawa w ciągu 2-3 dni