WideoDomofon

50% ZNIŻKI: przy płatności przy odbiorze

Nowy bezprzewodowy wideodomofon, który pozwala widzieć i odbierać połączenia przez telefon komórkowy, nawet gdy nie ma Cię w domu

Łączy do 6 telefonów komórkowych i może być zainstalowany w 5 minut bez przewodów i prac murarskich

4 sztuk pozostało na rabacie

Dzisiaj z 50% zniżką jeszcze przez krótki czas

279 zł

zamiast 559,00 zł

✅ Szybka dostawa w ciągu 2-3 dni
✅ Brak zaliczki
✅ Płatność przy odbiorze

Nowy bezprzewodowy wideodomofon, który daje Ci swobodę zabezpieczenia Twojego domu (lub domu osób starszych) bez konieczności instalowania drogich urządzeń i wydawania pieniędzy na prace murarskie.

Jego sekret tkwi w specjalnym czujniku ruchu MOV, który wykrywa ruch, automatycznie rejestruje to, co się rusza i powiadamia Cię na telefonie komórkowym (jeśli aktywujesz funkcję “Zgłoś ruch”).

Stosowany przez polskie rodziny, aby zwiększyć bezpieczeństwo domu i czuć się bezpiecznie w domach ze starszymi rodzicami lub dziećmi.

Polecany przez naszych klientów!
Aż 98,7% klientów oceniło ten zakup z najwyższą możliwą oceną

PRZEGLĄDY

Marek Kraw***

"Przyszedł z jednodniowym opóźnieniem jednak produkt jest świetny. Bardzo przydatna możliwość używania go z telefonu komórkowego, aby odebrać, porozmawiać i zobaczyć kto to jest."

Elzbieta Szyma***

"Od dawna potrzebowałem zmienić domofon, ale nigdy tego nie robiłem, bo każdy wymagał przewodów i prac murarskich. Ten montuje się bez przewodów i bez żadnych prac w kilka minut. Bardzo wygodne!"

Krzysztof Bagiń***

"Zainstalowałem go w domu moich starszych rodziców. Razem z bratem podłączyliśmy go do naszych telefonów, więc w każdej chwili wiemy kto dzwoni w ich domu i jesteśmy o wiele bardziej spokojni."

Jacek Wiśnie***

"Mieszkając poza miastem aktywowałem funkcję "Zgłoś ruch", więc jeśli coś się rusza to przychodzi na mój telefon i nagrywa, dzięki czemu mogę sprawdzić czy wszystko jest OK."

POTWIERDZONE

Dzisiaj z 50% zniżką jeszcze przez krótki czas

279 zł

zamiast 559,00 zł

✅ Szybka dostawa w ciągu 2-3 dni
✅ Brak zaliczki
✅ Płatność przy odbiorze

4 sztuk pozostało na rabacie

Wewnątrz opakowania znajdziesz kartkę z wszystkimi naszymi danymi kontaktowymi, abyś mógł się z nami skontaktować w celu uzyskania jakichkolwiek informacji.

Wypełnij poniższe zamówienie, aby zamówić je z 50% ZNIŻKĄ

Płatność przy odbiorze i szybka dostawa w 2-3 dni.  JAK KURIER MOŻE SIĘ Z TOBĄ SKONTAKTOWAĆ?


  GDZIE CHCESZ OTRZYMAĆ SWOJE ZAMÓWIENIE?

  Aktywna zniżka: Tylko dzisiaj 279 PLN


  Najczęściej zadawane pytania

  Jak go kupić?

  To takie proste, wystarczy wypełnić formularz zamówienia, a przedstawiciel firmy skontaktuje się z Państwem, aby odpowiedzieć na pytania i potwierdzić wysyłkę.

  Czy mogę zapłacić przy odbiorze?

  Tak, dla Twojej wygody i bezpieczeństwa oferujemy Płatność przy odbiorze, możesz zapłacić bezpośrednio kurierowi, gdy dotrze do Twojego domu.

  Jakie są czasy wysyłki?

  Zazwyczaj kurier dostarcza towar w ciągu 2-3 dni roboczych

  Copyright © 2023

  Zastrzeżenie: Produkty polecane na tej stronie są sprzedawane w ramach powiązania, więc ta strona nie jest ani producentem, ani oficjalnym sprzedawcą każdego produktu, który znajdziesz na naszej stronie. Dlatego w przypadku jakichkolwiek wniosków o refundację lub innych problemów z produktami zakupionymi za pośrednictwem tej strony, należy zawsze odwoływać się do oficjalnego sprzedawcy. Zawsze będziemy dostępni, aby pomóc i wspierać Cię.

  Produkty są recenzowane w celach informacyjnych: w żaden sposób nie możemy zagwarantować określonych wyników, szanse powodzenia każdego wyniku różnią się w zależności od klienta. Ten blog nie stanowi gazety, ponieważ jest aktualizowany bez żadnej okresowości. Nie może być zatem uznany za produkt redakcyjny w rozumieniu ustawy nr 62 z 7.03.2001. Niektóre zdjęcia na tym blogu zostały znalezione w sieci, jeśli uważasz, że mogą one naruszać Twoje prawa, poinformuj nas o tym, a zostaną one niezwłocznie usunięte.

  Privacy Policy | Polityka cookies | Regulamin

  Płatność przy odbiorze i szybka dostawa w ciągu 2-3 dni